Ďakujeme za vašu dôveru už viac ako 11 rokov. Sme prvý a najväčší internetový officiálny predajca na Slovensku značky LARENS. Váš COLLAGENLUX.SK
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia: 09:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 29,99 EUR a máte dopravu ZADARMO
 1. Úvod
 2. ZDRAVIE A IMUNITA
 3. Nutrivi Good Life Day & Night 2 x 30 kaps. Pre vitalitu, výbornú fyzickú kondíciu a náladu!

Nutrivi Good Life Day & Night 2 x 30 kaps. Pre vitalitu, výbornú fyzickú kondíciu a náladu!

Nutrivi Good Life Vital Pro 30 kapsúl

  Good Life Day and Night Suplement diety – komplementárna podpora denného (cirkadiánneho) rytmu organizmu   Good Life Day and Night je kompozícia prí... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Nie sme platcovia DPH
30,80 EUR
ks
Číslo produktu:075
 • Kompletné špecifikácie
 • Nutrivi Good Life Day & Night 2 x 30 kaps. Pre vitalitu, výbornú fyzickú kondíciu a náladu!
  Nutrivi Good Life Day & Night 2 x 30 kaps. Pre vitalitu, výbornú fyzickú kondíciu a náladu!
  Skladom
  30,80 EUR
 • ks
Kompletné špecifikácie

 

Good Life Day and Night Suplement diety – komplementárna podpora denného (cirkadiánneho) rytmu organizmu

 

Good Life Day and Night je kompozícia prírodných rastlinných extraktov. Je to kompletné nutraceutikum, ktoré vďaka svojej dvojfázovej formule pôsobí v súlade s denným rytmom organizmu. Dodáva aktívne látky, ako vitánia opojná poskytujúca energiu v priebehu dňa a chmeľ, ktorý pomáha v noci zaspať.

 

Kapsuly Day predstavujú jedinečnú kompozíciu výťažkov pre dobré ráno. Vďaka obsahu rozchodnice ružovej predstavujú podporu pre celkovú psychiku na začiatku dňa. Ich úlohou je podpora nervovej sústavy vďaka kurkume, zvýšenie vitality a zlepšenie nálady vďaka ashvagande, podpora kognitívnych funkcií vďaka ginkgo biloba v priebehu celého dňa.

 

Kapsuly Night predstavujú súbor prírodných rastlinných výťažkov na dobrú noc, ktoré vďaka obsahu chmeľu pomáhajú v noci zaspať, a vďaka obsahu chlorelly pomáhajú eliminovať ťažké kovy z organizmu, podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú upokojiť podráždené črevné steny.

 

Extrakty obsiahnuté v kapsule prispievajú k vzniku synergického efektu, čiže vzájomného znásobenia účinnosti jednotlivých komponentov.

 

 

Ako učinkuje:

 

Kapsuly Day – zvýšenie vitality, podpora stabilizácie nálady, zvýšenie tolerancie voči stresu (vitánia opojná); efektívnejší metabolizmus sacharidov a tukov (horký pomaranč); podpora výdrže pri telesnej aktivite (rozchodnica ružová); podpora kognitívnych funkcií (ginkgo biloba); pomoc pri udržaní zdravia pohlavných orgánov u žien a sexuálnych funkcií u mužov (vitánia opojná);

 

Kapsuly Night – uľahčenie zaspávania (chmeľ), pomoc pri odstraňovaní ťažkých kovov z organizmu (chlorella), antioxidačné vlastnosti (xanthohumol, ktorý sa prirodzene nachádza v chmeli), podpora činnosti imunitného systému (chlorella), podpora tráviacej sústavy (chlorella).

 

Pre koho? Pre všetkých tých, ktorí chcú podporiť udržanie vnútornej rovnováhy organizmu (homeostázy) vďaka obsahu rozchodnice ružovej pre každodennú podporu vitality na začiatku dňa vďaka obsahu vitánie opojnej a pomoc pri zaspávaní na jeho konci (obsah chmeľu). Pre tých, ktorí chcú podporiť elimináciu ťažkých kovov z organizmu vďaka obsahu chlorelly. Ich užívanie sa neodporúča deťom mladším ako 12. rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa užívať kapsuly Night, ak plánujete viesť motorové vozidlo.

 

Čo obsahuje? Good Life Day: extrakt z ashwagandhy (vitánie opojnej), extrakt z kurkumovníka dlhého, extrakt z rozchodnice ružovej, extrakt z cordycepsu, extrakt z ginkgo biloby [Ginko dvojlaločné, 24% flavonoglykozidov, 6% terpénových laktónov], extrakt z horkého pomaranča [štandardizovaný na 40% vitamínu C (0,25% synefrínu) ], extrakt z čierneho korenia; Good Life Night: spirulina (60% bielkovín), chlorella (50% bielkovín), extrakt z chmeľových šištičiek.

 

2x30 kapsúl

 

 

Účinky Good Life Day pri pravidelnom užívaní:


- vitalizuje organizmus (vitánia opojná)


- prispieva k zmierneniu následkov stresu a preťaženia (vitánia opojná)


- podporuje odolnosť voči stresu a únave (vitánia opojná)


- pomáha udržať telesnú zdatnosť v prípade oslabenia a únavy (vitánia opojná)


- podporuje funkcie nervovej sústavy (kurkuma)


- podporuje sexuálne funkcie a výkonnosť u mužov a zdravie pohlavných orgánov u žien (vitánia opojná)


- prispieva k udržaniu stavu homeostázy v organizme a k podpore celkového duševného stavu, takisto pri stresových stavoch (rozchodnica ružová)


- podporuje srdcovú činnosť a procesy krvotvorby a krvný obeh, a aj činnosť horných dýchacích ciest (kurkuma)


- podporuje srdcovú činnosť (kurkuma), činnosť srdcovo-cievneho systému (rozchodnica ružová)


- podporuje snahu o kontrolu hmotnosti a metabolizmu lipidov (horký pomaranč)


- preukazuje antioxidačné vlastnosti (kurkuma, čierne korenie, ginkgo biloba)

 


Účinky Good Life Night pri pravidelnom užívaní:


- pomáha pri zaspávaní a udržaní psychickej pohody (chmeľ)


- podporuje detoxikáciu, pomáha odstraňovať ťažké kovy nahromadené v organizme (chlorella a chmeľ)


- podporuje činnosť imunitného systému (chlorella)


- podporuje vitalitu organizmu (spirulina a chlorella)


- podporuje trávenie (chmeľ a chlorella)

 

 

Zložky Nutrivi Good Life Day and Night a ich potvrdený účinok na ľudský organizmus

 

Kapsuly Good Life Day

 

 

Ashwagandha (Withania somnifera, vitánia opojná) - nazývaná aj "indický ženšen”, patrí do skupiny rastlín nazývaných adaptogény, ktoré pomáhajú organizmu odolávať chronickému stresu a napätiu – tak fyzickému ako aj psychickému. V ajurvéde je definovaná ako stabilizátor nálady, posilňujúci, zvyšujúci vitalitu a zlepšujúci duševnú aktivitu.Pomáha udržiavať fyzickú a psychickú kondicíiu pri oslabení, vyčerpanosti, únave a neschopnosti koncentrácie.

 

Podporuje zdravie pohlavných orgánov u žien. Pomáha pri udržaní sily počas tehotenstva. Podporuje sexuálne funkcie u mužov. Pomáha udržiavať pohyblivosť spermií a ich počet.

 

Kurkuma (Curcuma longa L., kurkumovník dlhý) - extrakt z koreňa kurkumy obsahuje kurkumín i jeho deriváty. Podporuje normálne funkcie nervovej sústavy. Podporuje udržanie zdravia pľúc a horných dýchacích ciest. Má významné antioxidačné vlastnosti. Podporuje udržanie zdravia pečene. Podporuje krvotvorbu, krvný obeh a normálnu činnosť srdca.

 

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) – extrakt z koreňa tejto sibírskej rastliny predstavuje prírodný adaptogén, ktorý sa používa pri stavoch únavy, stresu a pre podporu celkového duševného stavu, pomáha chrániť proti stresu. Obnovuje vnútornú rovnováhu organizmu (homeostázu), pomáha podporovať potenciu, má priaznivý vplyv na srdcovo-cievny systém. Podporuje silu a kondíciu, podporuje vytrvalosť počas športových aktivít.

 

Cordyceps čínsky (Cordyceps sinensis , cordyceps čínsky) - huba, ktorá divoko rastie v Tibete a Nepále, známa po stáročia.

 

Ginkgo biloba (Ginkgo biloba L ., Ginko dvojlaločné) extrakt z Ginka dvojlaločného sa odporúča ako bezpečný a účinný prostriedok s pozitívnym vplyvom na krvný obeh, čo sa spája s výkonnosťou mozgu. Podporuje kognitívne funkcie. Ginkgo biloba vďaka prirodzene sa vyskytujúcim antioxidantom chráni proti voľným radikálom.

 

Horký pomaranč – zdroj synefrínu. Extrakt z horkého pomaranča prispieva ku kontrole hmotnosti, pomáha udržiavať zdravé tukové tkanivo, podporuje metabolizmus lipidov a sacharidov, podporuje odbúravanie lipidov. Horkému pomaranču sa prisudzujú aj detoxikačné a očistné vlastnosti.

 

Čierne korenie - je bohaté na aktívnu látku piperín a celý rad blahodarných minerálnych látok. Je známe vlastnosťami podporujúcimi trávenie, ako aj antioxidačným účinkom a okysličovaním tkaniva. Podporuje zdravie dýchacej sústavy.

 

 

Kapsuly Good Life Night

 

Chlorella - sladkovodná riasa s čistiacim účinkom. Podporuje detoxikáciu organizmu, podporuje vylučovanie ťažkých kovov z organizmu. Pomáha upokojiť podráždenie črevných stien, podporuje rozvoj prospešnej mikroflóry. Patrí medzi tzv. superpotraviny ako bohatý zdroj cenných látok, ako sú aminokyseliny, vitamíny (beta-karotén, vitamín B12), minerály (fosfor, draslík, horčík, vápnik, ktorých koncentrácia je vyššia, ako u iných suchozemských rastlín), stopové prvky: železo, mangán, zinok, molybdén, meď a kobalt. Podporuje činnosť imunitného systému, priaznivo ovplyvňuje funkciu žlčníka, pečene a obličiek ako aj hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Podporuje metabolizmus a tráviacu sústavu, pomáha udržiavať normálnu činnosť vzostupného tračníka. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie srdca a žíl. Má pozitívny vplyv na sexualitu. Podporuje vitalitu.

 

Spirulina - mikroskopické riasy, ktoré sa zaraďujú medzi k tzv. superpotraviny ako cenný zdroj vitamínov, vysokokvalitných bielkovín, minerálov a antioxidantov. Obsahuje ľahko absorbovateľné železo (má ho oveľa viac, ako mäso), vitamín B12, horčík, draslík, vitamíny, makro- a mikrozložky – odporúča sa vegetariánom, najmä v kombinácii s chlorellou. Podporuje vitalitu organizmu.

 

Extrakt z chmeľových šištičiek – vyznačuje sa prirodzeným obsahom vzácneho flavonoidu xanthohumolu so silnými antioxidačnými vlastnosťami, ktorý podporuje relaxáciu a udržanie dobrej telesnej kondície aj psychickej pohody a zdravý spánok. Predstavuje zdroj polyfenolov a prirodzene sa vyskytujúcich antioxidantov. Podporuje trávenie a udržanie normálnej hladiny cholesterolu. Prispieva k duševnej pohode a komfortu počas menopauzy.

 

 

Zloženie odporúčanej dennej dávky:

 

ZLOŽKY kapsuly Good Life Day: Extrakt z ashwagandhy 4:1, extrakt z kurkumovníka dlhého 4:1, extrakt z rozchodnice ružovej 4:1, extrakt z cordycepsu 4:1, extrakt z ginkgo biloba (24% flavonoglykozidov, 6% terpénových laktónov), extrakt z horkého pomaranča[ štandardizovaný na 40%vitamínu C (25% synefrínu)], extrakt z čierneho korenia 10:1, rybia želatína, zemiakový škrob.

 

ZLOŽKY kapsuly GoodLife Night: spirulina 60% bielkoviny, chlorella 50% bielkoviny, extrakt z chmeľových šištičiek 4:1, rybia želatína, zemiakový škrob.

 

 

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA NEVYHNUTNÁ PRE DOSIAHNUTIE PRIAZNIVÉHO ÚČINKU PRODUKTU: Kapsuly Good Life Day: dospelí 1 kapsula denne, najlepšie ráno, zapiť vodou. Kapsuly Good Life Night: dospelí 1 kapsula pred spaním, zapiť vodou.

 

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

UPOZORNENIE:
Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Nepoužívajte u osôb mladších ako 18 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa neodporúča používanie prípravku. Neodporúča sa užívať kapsuly Good Life Night, ak plánujete viesť motorové vozidlo.

 

Nepoužívajte výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

 

MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ:
Dátum minimálnej trvanlivosti sa nachádza na obale.

 

SKLADOVANIE:
uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu malých detí

Potrebujete poradiť?

František Franko
František Franko
0944 941 514 Po-Pia: 09:00 - 17:00
Tovar zaradený v kategóriách
Pridajte sa k nám a získajte informácie ohľadom nákupov a produktov LARENS
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk