Internetová stránka WWW.COLLAGENLUX.SK používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

Odmietnuť všetko môžete tu.

 


 

 


O Larens
O Larens

Larens je exkluzívna značka kozmeceutík pre ženy aj mužov, ktorá je zameraná na špeciálnu starostlivosť o tvár, dekolt, telo, vlasy, nechty.

Kozmeceutiká Larens sú jedinečná kombinácia biologicky aktívneho kolagénu, bio peptidového komplexu a nano vody.

Larens kozmeceutiká získavajú ocenenia

Ako pomáhajú kozmeceutiká larens

- prenášajú aktívne zložky do hlbších vrstiev kože,

- hĺbkovú regeneráciu, výživu a starostlivosť o pleť, ktorá sa vplyvom komplexu prírodných peptidov stáva svetlejšou a ma vyrovnaný tón, je pevnejšia, pružnejšia a viac hydratovaná,

- spomalenie aktivity enzýmov spôsobujúcich starnutie,

- redukciu vrások,

- spomaľujú sekréciu interleukínov, enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly,

- majú protizápolová účinok,

- nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v prospech kože a viacerých orgánov v tele, okrem iného kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov, nechtov a mnohých iných.

Predstavujú tiež zhmotnenie vyše 10 rokov výskumu s prof. Frydrychowským, vedcami, dermatológmi a kozmetológmi.

PROF. A. FRYDRYCH je
autorom siedmich patentov,
vrátane metódy  získavania
biologicky aktívneho kolagénu a
získal viaceré ocenenia
o.i. v Ženeve a Bruseli.

Naši vedci sa inšpirujú silou prírody.
V snahe zabezpečiť najvyššiu kvalitu, sa vypracovávajú technológie, založené na získavaní prírodných výťažkov z rastlín a byliniek. K ďalším, v svetovom meradle revolučným látkam vypracovaným vedcami patria zložky získavané z vybraných druhov sladkovodných a morských rýb. Jedinečnosť komponentov spočíva v tom, že sa získavajú metódou extrakcie za studena, ktorá umožňuje zachovať biologickú aktivitu prírodných aktívnych látok v koži rýb. Ich rôznorodosť má priamy vplyv na opravné procesy v ľudskej koži a má tiež široké uplatnenie v nutraceutike – novom odvetví na podporu regeneračných a liečebných procesov. zatiaľ čo ostatné sú predmetom obchodného tajomstva spoločnosti.