Internetová stránka WWW.COLLAGENLUX.SK používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

Odmietnuť všetko môžete tu.

slide-1

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Blog

Blog Larens je zameraný na poradenstvo kozmeceutík a výživových doplnkov exkluzívnej značky LARENS, NUTRIVI a SLIMFOOD.

Kolagén zlepšuje pleť. Vyskúšajte sérum a krém s kolagénom

15. 04. 2019

Prečo ženy vyhľadávajú výrobky s kolagénom? Kolagén vypína, spevňuje a omladzuje pleť. Hovorí sa, že stráži mladosť. Je najdôležitejšou bielkovinouv ľudskom tele. Vytvára na pokožke takzvanú proteínovú sieťku, ktorá spevňuje kožné bunky, a tie si začínajú tvoriť vlastný kolagén.

celý článok

Na zdravie a krásu s drinkom Nutrivi

01. 04. 2019

Pripite si na zdravie a krásnu pokožku s drinkami Nutrivi. Sú namixované zo 100 % prírodných extraktov, ktoré obsahujú veľa aktívnych látok. Pôsobia na pokožku, vlasy, nechty, šľachy či kĺby. Tento nápoj je spracovaný tak, aby organizmus vstrebal jeho účinné látky čo najľahšie a mal z neho čo najvyš

celý článok

Kolagén a peptidy – vyživa pre kožu, kosti a kĺby

13. 03. 2019

Toto je zdravie z ryby. Revicoll Omega Plus spevní vašu kostru, kĺby, pleť a zlepší obehovú sústavu. Obsahuje rybí kolagén, aminokyseliny a peptidy. Celý komplex v takejto podobe si organizmus nevie vyrobiť.

celý článok

Unavená pleť ožije pod maskou z biopeptidov a placenty

04. 03. 2019

V zrkadle sa vám objavila unavená pleť? Ľahko jej dodáte iskru, keď máte po ruke výborný prípravok. Je ním maska Bio Renew od značky Larens, ktorá je revolučná, unikátna a inovatívna. A to najmä pre biopeptidy a bioplacentu, ktoré stimulujú obnovu buniek. Okrem toho má aj liftingový efekt, čo je po

celý článok

Peptidové sérum na tvár, telo a vlasy má účinok anti age

25. 02. 2019

Rozbaľte si balíček anti-ageing – peptidové sérum Larens Beauty Intensive Duo. Dostal prívlastok revolúcia v protivráskovej starostlivosti. Robí malé zázraky v kozmetike, vypína vrásky a vyhladzuje pleť. Obsahuje dva druhy séra.

celý článok

Novinka Larens Coffee Scrub&Mask

22. 10. 2018

Exfoliačný a zoštíhľujúci rituál – intenzívne spevňujúca a zoštíhľujúca maska na pokožku tváre a tela.

celý článok

Na zdravie! Jedinečné Peptide Drinks a výživové doplnky Nutrivi -20%

19. 10. 2018

Pre všetkých fanúšikov našich nutraceutík sme pripravili jedinečné sady, ktoré im uľahčia starostlivosť o zdravie, výbornú kondíciu a skvelú náladu.

celý článok

Leto v dobrej kondícii! Pozrite, aké je to jednoduché vďaka Larens Nutrivi Revicoll -25%

16. 07. 2018

Leto - čas zvýšenej aktivity na čerstvom vzduchu, opaľovania a cestovania. Posilnite svoje telo, postarajte sa o to, aby žiaril zdravím a vitalitou. Ako na to?

celý článok

Letné osvieženie - perfektná hydratácia pleti teraz v ZĽAVE

09. 07. 2018

Spolu s príchodom letných horúčav hľadáme spôsoby, ako sa ochladiť, hydratovať, aby sme sa mohli tešiť z tepla a slnka bez nepríjemných následkov. Naša pokožka taktiež potrebuje podporu a túži po letnom osviežení. Tu je duo, ktoré sa dokonale osvedčí počas horúcich dní.

celý článok

19. 12. 2017

Menšia verzia kultového Serum Face, Hair & Body Repair Spray mení svoj objem. Namiesto doterajších 100 ml bude odo dneška dostupné v balení s obsahom 150 ml.

celý článok