Internetová stránka WWW.COLLAGENLUX.SK používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

slide-1

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 97,58 EUR
skladom
naša cena 125,00 EUR
skladom

Blog

Blog Larens je zameraný na poradenstvo kozmeceutík a výživových doplnkov exkluzívnej značky LARENS, NUTRIVI a SLIMFOOD.

Kolagén a peptidy – vyživa pre kožu, kosti a kĺby

13. 03. 2019

Toto je zdravie z ryby. Revicoll Omega Plus spevní vašu kostru, kĺby, pleť a zlepší obehovú sústavu. Obsahuje rybí kolagén, aminokyseliny a peptidy. Celý komplex v takejto podobe si organizmus nevie vyrobiť.

celý článok

Unavená pleť ožije pod maskou z biopeptidov a placenty

04. 03. 2019

V zrkadle sa vám objavila unavená pleť? Ľahko jej dodáte iskru, keď máte po ruke výborný prípravok. Je ním maska Bio Renew od značky Larens, ktorá je revolučná, unikátna a inovatívna. A to najmä pre biopeptidy a bioplacentu, ktoré stimulujú obnovu buniek. Okrem toho má aj liftingový efekt, čo je po

celý článok

Peptidové sérum na tvár, telo a vlasy má účinok anti age

25. 02. 2019

Rozbaľte si balíček anti-ageing – peptidové sérum Larens Beauty Intensive Duo. Dostal prívlastok revolúcia v protivráskovej starostlivosti. Robí malé zázraky v kozmetike, vypína vrásky a vyhladzuje pleť. Obsahuje dva druhy séra.

celý článok

Novinka Larens Coffee Scrub&Mask

22. 10. 2018

Exfoliačný a zoštíhľujúci rituál – intenzívne spevňujúca a zoštíhľujúca maska na pokožku tváre a tela.

celý článok

Na zdravie! Jedinečné Peptide Drinks a výživové doplnky Nutrivi -20%

19. 10. 2018

Pre všetkých fanúšikov našich nutraceutík sme pripravili jedinečné sady, ktoré im uľahčia starostlivosť o zdravie, výbornú kondíciu a skvelú náladu.

celý článok

Leto v dobrej kondícii! Pozrite, aké je to jednoduché vďaka Larens Nutrivi Revicoll -25%

16. 07. 2018

Leto - čas zvýšenej aktivity na čerstvom vzduchu, opaľovania a cestovania. Posilnite svoje telo, postarajte sa o to, aby žiaril zdravím a vitalitou. Ako na to?

celý článok

Letné osvieženie - perfektná hydratácia pleti teraz v ZĽAVE

09. 07. 2018

Spolu s príchodom letných horúčav hľadáme spôsoby, ako sa ochladiť, hydratovať, aby sme sa mohli tešiť z tepla a slnka bez nepríjemných následkov. Naša pokožka taktiež potrebuje podporu a túži po letnom osviežení. Tu je duo, ktoré sa dokonale osvedčí počas horúcich dní.

celý článok

19. 12. 2017

Menšia verzia kultového Serum Face, Hair & Body Repair Spray mení svoj objem. Namiesto doterajších 100 ml bude odo dneška dostupné v balení s obsahom 150 ml.

celý článok

Prečo je Revicoll Omega Plus+K2MK7 oblubený výživový doplnok?

21. 11. 2017

Nový Revicoll Omega Plus obsahuje dokonalé spojenie aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu - Omega 3 kyseliny, Vápnik, Vitamín A, Vitamín E, Vitamín D, Vitamín K (K2 MK-7).

celý článok

Revolučný nutraceutický prípravok vyvinutý s myšlienkou na tých, ktorí túžia zhodiť nadbytočné kilogramy a dosiahnuť a udržať si vytúženú postavu.

16. 11. 2017

Pre koho je určený Turbo Reductor Nutrivi? Čo obsahuje kapsula nového Turbo Reductoru? Aké účinky môžete očakávať pri pravidelnom užívaní TR? Aké sú výhody novej receptúry TR? Ako dosiahnuť najlepšie výsledky s Turbo Reductorom?

celý článok

Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.