Internetová stránka WWW.COLLAGENLUX.SK používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

slide-1

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 100,00 EUR
skladom
naša cena 30,00 EUR
skladom
naša cena 32,00 EUR
skladom

ZĽAVY LARENS

naša cena 42,50 EUR
skladom
naša cena 33,79 EUR
skladom
naša cena 35,92 EUR
skladom

Blog

Blog Larens je zameraný na poradenstvo kozmeceutík a výživových doplnkov exkluzívnej značky LARENS, NUTRIVI a SLIMFOOD.

Novinka Larens Coffee Scrub&Mask

22. 10. 2018

Exfoliačný a zoštíhľujúci rituál – intenzívne spevňujúca a zoštíhľujúca maska na pokožku tváre a tela.

celý článok

Na zdravie! Jedinečné Peptide Drinks a výživové doplnky Nutrivi -20%

19. 10. 2018

Pre všetkých fanúšikov našich nutraceutík sme pripravili jedinečné sady, ktoré im uľahčia starostlivosť o zdravie, výbornú kondíciu a skvelú náladu.

celý článok

Leto v dobrej kondícii! Pozrite, aké je to jednoduché vďaka Larens Nutrivi Revicoll -25%

16. 07. 2018

Leto - čas zvýšenej aktivity na čerstvom vzduchu, opaľovania a cestovania. Posilnite svoje telo, postarajte sa o to, aby žiaril zdravím a vitalitou. Ako na to?

celý článok

Letné osvieženie - perfektná hydratácia pleti teraz v ZĽAVE

09. 07. 2018

Spolu s príchodom letných horúčav hľadáme spôsoby, ako sa ochladiť, hydratovať, aby sme sa mohli tešiť z tepla a slnka bez nepríjemných následkov. Naša pokožka taktiež potrebuje podporu a túži po letnom osviežení. Tu je duo, ktoré sa dokonale osvedčí počas horúcich dní.

celý článok

19. 12. 2017

Menšia verzia kultového Serum Face, Hair & Body Repair Spray mení svoj objem. Namiesto doterajších 100 ml bude odo dneška dostupné v balení s obsahom 150 ml.

celý článok

Prečo je Revicoll Omega Plus+K2MK7 oblubený výživový doplnok?

21. 11. 2017

Nový Revicoll Omega Plus obsahuje dokonalé spojenie aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu - Omega 3 kyseliny, Vápnik, Vitamín A, Vitamín E, Vitamín D, Vitamín K (K2 MK-7).

celý článok

Revolučný nutraceutický prípravok vyvinutý s myšlienkou na tých, ktorí túžia zhodiť nadbytočné kilogramy a dosiahnuť a udržať si vytúženú postavu.

16. 11. 2017

Pre koho je určený Turbo Reductor Nutrivi? Čo obsahuje kapsula nového Turbo Reductoru? Aké účinky môžete očakávať pri pravidelnom užívaní TR? Aké sú výhody novej receptúry TR? Ako dosiahnuť najlepšie výsledky s Turbo Reductorom?

celý článok

Platba prevodom, vkľadom, dobierkou.

31. 07. 2017

Od dnešného dňa v internetovom obchode COLLAGENLUX.SK môžete platbu za objednaný tovar vykonávať aj prevodom, alebo vkľadom na účeť a samozrejme aj dobierkou.

celý článok

Ako získať peknú postavu pomocou kozmeceutík Larens

09. 07. 2017

Prázdniny sú obdobím, kedy najviac predvádzame naše telo a chceme, aby vyzeralo bezchybne. Čo je potrebné urobiť pre to, aby sme našej pokožke vystavenej slnku a strate pružnosti zaistili primeranú úroveň hydratácie a pevnosti?

celý článok

Nový Nutrivi Vitamin C PLUS už dostupný v e-shope COLLAGENLUX.SK

06. 07. 2017

Nutrivi Vitamin C+ je výživový doplnok obsahujúci jedinečné spojenie 5 prírodných rastlinných extraktov, ktoré sú 100% prírodného pôvodu, so štandardizovaným obsahom aktívnych látok, ako sú: vitamín C, kremík, citrusové flavonoidy a hesperidín v najlepšie absorbovateľných formách.

celý článok

Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.