Ďakujeme za vašu dôveru už viac ako 11 rokov. Sme prvý a najväčší internetový officiálny predajca na Slovensku značky LARENS. Váš COLLAGENLUX.SK
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia: 09:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 29,99 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu

Potrebujete poradiť?

František Franko
František Franko
0944 941 514 Po-Pia: 09:00 - 17:00
28.03.2022

Ďalšia fáza premien balení radu Intensive – GLA v novej fľaštičke

 

Ako už vieme, biotechnologicky pokročilé produkty si vyžadujú jedinečné balenie. Oddnes sa ďalší bestseller GLA pripája k TOP kozmetickým produktom značky Larens v elegantných a funkčných sklenených obaloch typu airless. Tento kozmetický prípravok od dnešného dňa získal ešte niečo – nový názov. Intensive GLA Serum nájdete odteraz v ponuke Larens ako Intensive GLA Face Cream. 

 

GLA. Krém alebo sérum? 

Zmena názvu je poklonou strategickým TOP lídrom našej firmy, ktorí nám nahlásili problém v komunikácii. Ukázalo sa, že pre mnohých vašich zákazníkov znamená "sérum" kozmetický prípravok, ktorý sa používa po obmedzenú dobu (a nie ako každodenná rutinná súčasť starostlivosti o pleť) a je potrebné robiť prestávky v jeho používaní. Nuž… Existuje veľa definícií slova sérum. V zmysle tej najbežnejšej, ktorá sa väčšinou pokladá za správnu, je sérum kozmetický prípravok, ktorý obsahuje silne koncentrované aktívne látky. V zmysle tohto výkladu je GLA jednoznačne sérum. Rozhodli sme sa však, že zmeníme jeho názov, nakoľko názov "krém" má viesť k tomu, aby ho vaše zákazníčky a zákazníci používali častejšie a so silnejším presvedčením. 

 

Sklenený obal typu airless 

Airless balenia sú fľaštičky so špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje dávkovať produkt bez toho, aby sa doň dostal vzduch z okolia. Je to najbezpečnejší a mimoriadne hygienický spôsob balenia kozmetiky.

Tento systém balenia má mnoho výhod, o ktorých ste si už mohli viackrát prečítať, a poľská sekcia sympatizantov značky Larens sa mohla oboznámiť s výhodami našich airlessov aj v 140. čísle časopisu "LNE". Najdôležitejšie z nich sú:

Bezpečnosť

Do kontaktu s rukami neprichádza celá hmota produktu; dotýkame sa len množstva emulzie, ktoré sa vytlačilo z dávkovača. Vďaka tomu sa baktérie nedostanú do produktu, a my nemusíme používať špachtličku na krém.

 

Nekompromisná ochrana kvality

Pri dávkovaní produktu sa do fľaštičky nedostane vzduch, a kozmetický prípravok je tak chránený proti prieniku mikroorganizmov a oxidácii aktívnych látok. Tento obal zabezpečuje najvyššiu kvalitu produktu počas celej doby používania.

 

Dobré pre Zem 

Krásne a efektívne fľaštičky sú navyše vybavené inovatívnym systémom „Eco-Lock“, ktorý vám umožňuje rozložiť použité obaly za účelom efektívnejšieho procesu recyklácie. Ako to funguje? V sklenenej fľaštičke je tenké vrecko s dávkovačom a tyčinkou, okolo ktorej sa vrecko zmršťuje. Keď využijete celý produkt do poslednej kvapky, stačí rázne pootočiť pumpičku - umožní vám to vybrať plastovú časť dávkovača spolu s vnútrom. Sklo treba vyhodiť do nádoby na sklo, plasty do plastového odpadu.

 

Využijete celý bohatý, hustý kozmetický produkt! 

V kontexte GLA je najdôležitejšie to, že airless balenia umožňujú presné dávkovanie aj veľmi hustých krémov, s ktorými si bežné pumpičky neporadia. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, ako dostať zvyšok produktu z fľaštičky – celý krém sa vytlačí bez ohľadu na to, ako často ho používate alebo v akej polohe fľaštičku držíte.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Pridajte sa k nám a získajte informácie ohľadom nákupov a produktov LARENS
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk