Internetová stránka WWW.COLLAGENLUX.SK používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.


Úvod » DOROVNANIE CENY

DOROVNANIE CENY

U nás máte istotu, že dostanete najlepšiu možnú cenu tovaru na produkty LARENS, NUTRIVI, SLIMFOOD, PEPTIDE DRINK v internetových obchodoch.

Ak sa stane, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme a navyše získaťe  5% ZĽAVU a DARČEK.


Ako na to?

Stači ak pri dokončovaný objednávky na našom internetovom obchode do poznámky napíšete alebo pošlete link: kde ste našli nižšiu cenu a my ju dorovnáme a plus získaťe k objednávke 5% ZĽAVU a DARČEK.

V prípade splnených podmienok Dorovnanie ceny vám v objednávke upravíme cenu a získaté k objednávke  DARČEK.


Dorovnávame len internetové predajne

Dorovnanie ceny platí iba pre sortiment LARENS, NUTRIVI, SLIMFOOD PEPTIDE DRINK vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú konkurenčné maloobchodné internetové predajne na Slovensku a v Česku.


Musí ísť o rovnaký tovar, ktorý je dostupný

Dorovnanie ceny sa vzťahuje na prípady, keď ide o rovnaký tovar. Za taký považujeme tovar s rovnakým označením, parametrami a kvalitou a s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúkame my.

V praxi to znamená, že tovar nesmie byť u konkurencie zlacnený z dôvodu poškodenia, známok používania, chýbajúceho obalu alebo časti príslušenstva. Tiež nesmie byť cena tovaru u konkurencie viazaná na nákup iného tovaru v súprave.

Pozor, konkurenčná predajňa musí mať rovnaký tovar v zásobe na okamžitý predaj. Stáva sa, že predajňa propaguje v akciu, tovar však mali len v obmedzenom množstve a vypredali ho. V takýchto prípadoch garanciu nie je možné uplatniť.


Stačí informácia o cene, zvyšok overíme my

Stačí, ak nám pošlete cenu, názov internetového obchodu alebo link: na produkt konkurenčneho internetového obchodu a my vám cenu znížime podľa konkurencie.


Overenie trvá max. 12 hodín

Garanciu sa snažíme vybaviť ihneď. V prípade, že cena konkurencie je výrazne nižšia, môže nám overenie trvať maximálne 12 hodín. Garanciu je možné uplatniť, ak je možné overiť podmienky predaja v konkurenčnom internetovom obchode. To znamená, že konkurenčný internetový obchod musí byť plne funkčny a je možne si tovar objednať ihneď pri zadaný objednávky.