Internetová stránka WWW.COLLAGENLUX.SK používa súbory cookies na poskytovanie služieb, personalizovaných reklám a analýzu návštevnosti. Viac informácií.

 


 

 

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 35,00 EUR
skladom
naša cena 57,00 EUR
skladom
naša cena 49,00 EUR
skladom

ZĽAVY LARENS

naša cena 33,79 EUR
skladom
naša cena 10,63 EUR
skladom

Úvod » DOROVNANIE CENY

DOROVNANIE CENY

U nás máte istotu, že dostanete najlepšiu možnú cenu tovaru na produkty LARENS, NUTRIVI, SLIMFOOD, PEPTIDE DRINK v internetových obchodoch.

Ak sa stane, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme a navyše získaťe DARČEK.


Ako na to?

Stači ak pri dokončovaný objednávky na našom internetovom obchode do poznámky napíšete alebo pošlete link: kde ste našli nižšiu cenu a my ju dorovnáme a plus získaťe k objednávke DARČEK.

V prípade splnených podmienok Dorovnanie ceny vám v objednávke upravíme cenu a získaté k objednávke  DARČEK.


Dorovnávame len internetové predajne

Dorovnanie ceny platí iba pre sortiment LARENS, NUTRIVI, SLIMFOOD PEPTIDE DRINK vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú konkurenčné maloobchodné internetové predajne na Slovensku a v Česku.


Musí ísť o rovnaký tovar, ktorý je dostupný

Dorovnanie ceny sa vzťahuje na prípady, keď ide o rovnaký tovar. Za taký považujeme tovar s rovnakým označením, parametrami a kvalitou a s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúkame my.

V praxi to znamená, že tovar nesmie byť u konkurencie zlacnený z dôvodu poškodenia, známok používania, chýbajúceho obalu alebo časti príslušenstva. Tiež nesmie byť cena tovaru u konkurencie viazaná na nákup iného tovaru v súprave.

Pozor, konkurenčná predajňa musí mať rovnaký tovar v zásobe na okamžitý predaj. Stáva sa, že predajňa propaguje v akciu, tovar však mali len v obmedzenom množstve a vypredali ho. V takýchto prípadoch garanciu nie je možné uplatniť.


Stačí informácia o cene, zvyšok overíme my

Stačí, ak nám pošlete cenu, názov internetového obchodu alebo link: na produkt konkurenčneho internetového obchodu a my vám cenu znížime podľa konkurencie.


Overenie trvá max. 24 hodín

Garanciu sa snažíme vybaviť ihneď. V prípade, že cena konkurencie je výrazne nižšia, môže nám overenie trvať maximálne 24 hodín. Garanciu je možné uplatniť, ak je možné overiť podmienky predaja v konkurenčnom internetovom obchode. To znamená, že konkurenčný internetový obchod musí byť plne funkčny a je možne si tovar objednať ihneď pri zadaný objednávky.


Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.